Facelove | Makijaż ślubny i okolicznościowy BielskoJestem Celina i kocham to, co robię! Tak mogę chyba zacząć pisanie o makijażu. Makijaż – nieustannie od ponad 8 lat moja miłość, pasja, zawód, radość, satysfakcja. Kiedy maluję, nie czuję fizycznego bólu ani przemijającego czasu. Jestem jak w transie i myślę, że to widać 😉 Żeby zawodowo zajmować się makijażem trzeba to po prostu kochać – inaczej nie będziesz wstawać o 5 rano żeby zdążyć przed wielkim wyjściem upiększyć całe grono klientek, nie wytniesz ze swojego kalendarza wakacji w sezonie (czytaj od marca do października), a ze słownika hasła weekend i czas dla rodziny/ przyjaciół. Cóż? Ja od lat wyrzekam się leniwych weekendów i każdorazowo staję na rzęsach by nie zawieść waszych oczekiwań, by być dla was w tych najważniejszych chwilach i sprawiać, że uśmiechacie się patrząc w lusterko. Dla mnie to największa rekompensata braku odpoczynku.

Make up

Jakie są moje makijaże? Naturalnie piękne, subtelne, koloryzowane, doprecyzowane, indywidualnie dobrane, skrojone na miarę. Wyspecjalizowałam się w makijażach upiększających dostosowanych do okazji, na jakie je wykonuję. Najczęściej są to makijaże ślubne, weselne, studniówkowe, makijaże do sesji zdjęciowych lub okazjonalne, charakteryzowane na konkretny temat. Jak większość osób zawodowo związanych z makijażem, zaczynałam od wielu kolorów, intensywnych rysunków, sztucznych rzęs sięgających brwi 😉 Z czasem jednak zrozumiałam, że cała sztuka polega na tym by podkreślić urodę nie przerysowując jej jednocześnie. Dziś moja maksyma brzmi: „Mniej znaczy więcej” i trzymam się jej od dawien dawna.

Ścieżka zawodowa

Zaczynam od nauki – FRANCUSKA SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI W KRAKOWIE – ukończona tytułem charakteryzatora w 2009 roku.

Douglas Polska – 5 lat pracy w charakterze wizażystki

Sesje zdjęciowe, praca prze teledyskach, makijaże do konkursów piękności, szkolenia z makijażu.

Salon Hair & Body Design w Bielsku – Białej – wizaż, stylizacja rzęs, makijaż permanentny

 

 

Firma mobilnaFacelove | makijażystka na dojazd i studio stacjonarne

Podróżuję do Was z różową walizką pełną kolorowych niespodzianek. Ta walizka powoli staje się znakiem rozpoznawczym 🙂  Znam większość kosmetyków kolorowych dostępnych na rynku, jednak nieustannie wybieram te profesjonalne dedykowane specjalistom. Moim faworytem jest marka Make up Atelier Paris – używam tylko ich cieni do powiek oraz fluidów wodoodpornych.

Pracuję najczęściej w Bielsku-Białej i okolicach, ale często makijaż wykonuje w odległych zakątkach Polski. Praktycznie w stu procentach przypadków dojeżdżam do klientek w przypadku makijaży ślubnych.

Moje studio znajduje się pod adresem:

  • Gabinet stacjonarny w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 6 (boczna od ul. Krakowskiej, Stylowo)

 

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Kontakt

Sprawdź także Cennik Zabiegów i Makijażu

 

Make up to cała moja miłość w pigułce!