Przed każdym zabiegiem makijażu permanentnego brwi, ust, czy kresek na powiekach, proszę moje klientki o wypełnienie ankiety medycznej, składającej się z kilkudziesięciu pytań. Na tej podstawie aktualizuję poniższą mapę, na której nanoszę nazwy miast, czy państw z których miałam przyjemność gościć panie w swoim gabinecie w Bielsku-Białej.
Pod każdym serduszkiem kryje się historia wielu kobiet, z którymi niezwykle miło było mi rozmawiać, bo nasze kilkugodzinne spotkania, to niekończące się opowieści. Opowieści nierzadko pełne wzruszeń. Tą część swojej pracy kocham najbardziej.

Poniższą mapę można przesuwać i przybliżać. Od początku istnienia mojej osobistej marki FaceLove® przeprowadziłam zabiegi makijażu permanentnego klientkom, które przyjechały do mojego studia w Bielsku-Białej z takich krajów jak: Kanada, USA, Australia, Niemcy, Hiszpania, Irlandia, Wielka Brytania, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Austria, Dania, Norwegia, Szwecja oraz Włochy. W zdecydowanej większości przypadków są to Polki na co dzień mieszkające zagranicą.