FaceLove - makeup

Celina

Jestem Celina i kocham to, co robię! Tak mogę chyba zacząć pisanie o makijażu. Makijaż – nieustannie od ponad 10 lat moja miłość, pasja, zawód, radość, satysfakcja. Kiedy maluję, nie czuję fizycznego bólu ani przemijającego czasu. Jestem jak w transie i myślę, że to widać 😉 Żeby zawodowo zajmować się makijażem trzeba to po prostu kochać – inaczej nie będziesz wstawać o 5 rano żeby zdążyć przed wielkim wyjściem upiększyć całe grono klientek, nie wytniesz ze swojego kalendarza wakacji w sezonie (czytaj od marca do października), a ze słownika hasła weekend i czas dla rodziny/ przyjaciół. Cóż? Ja od lat wyrzekam się leniwych weekendów i każdorazowo staję na rzęsach by nie zawieść waszych oczekiwań, by być dla was w tych najważniejszych chwilach i sprawiać, że uśmiechacie się patrząc w lusterko. Dla mnie to największa rekompensata braku odpoczynku.


Ambasadorka marki Make-Up Atelier Paris w PolsceW kwietniu 2018 zostałam partnerem francuskiej marki dla profesjonalnych makijażystów Make-up Atelier Paris, jako jedna z zaledwie 16-tu wizażystek w Polsce, jedna z czterech na południu kraju i jedyna w Bielsku-Białej.
Kosmetyki Make-up Atelier Paris przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań, niedostępne w drogeriach, a wykorzystują je najlepsi wizażyści na świecie. W Polsce wyłącznym głównym dystrybutorem Make Up Atelier Paris jest firma FOLARONI z Poznania, organizująca wraz ze Szkołą Helene Quille wyjątkowe szkolenia w Rio de Janeiro podczas największego karnawału na świecie oraz w Paryżu.
Produkty MAP są niezwykle wysoko cenione na całym świecie, zwłaszcza w prestiżowych szkołach wizażu i charakteryzacji, szczególnie doceniane przez prowadzących i uczestników Master Class (Klas Mistrzowskich) Make Up Artist, przygotowujących przyszłych mistrzów w najtrudniejszych konkursach branży make up.

Make up

Jakie są moje makijaże? Naturalnie piękne, subtelne, koloryzowane, doprecyzowane, indywidualnie dobrane, skrojone na miarę. Wyspecjalizowałam się w makijażach upiększających dostosowanych do okazji, na jakie je wykonuję. Najczęściej są to makijaże ślubne, weselne, studniówkowe, makijaże do sesji zdjęciowych lub okazjonalne, charakteryzowane na konkretny temat. Jak większość osób zawodowo związanych z makijażem, zaczynałam od wielu kolorów, intensywnych rysunków, sztucznych rzęs sięgających brwi 😉 Z czasem jednak zrozumiałam, że cała sztuka polega na tym by podkreślić urodę nie przerysowując jej jednocześnie. Dziś moja maksyma brzmi: „Mniej znaczy więcej” i trzymam się jej od dawien dawna.

Ścieżka zawodowa

  • Zaraz po obronieniu pracy magisterskiej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, zaczynam od nauki – FRANCUSKA SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI W KRAKOWIE – ukończona tytułem charakteryzatora w 2009 roku.
  • Douglas Polska – 5 lat pracy w charakterze wizażystki
  • Sesje zdjęciowe, praca prze teledyskach, makijaże do konkursów piękności, szkolenia z makijażu.
  • Salon Hair & Body Design w Bielsku – Białej – wizaż, stylizacja rzęs, makijaż permanentny
  • Od roku 2017 prowadzę zajęcia z wizażu i stylizacji rzęs na kierunku kosmetologia w Bielskiej Wyższej Szkole im. Józefa Tyszkiewicza w Bielsku-Białej.
  • W kwietniu 2018 zostałam jedną z 16-tu oficjalnych ambasadorek francuskiej marki dla profesjonalnych wizażystów Make-up Atelier Paris w Polsce, zaledwie jedną z czterech wizażystek na południu kraju i jedyną z Bielska-Białej. Więcej informacji tutaj.

W dniu ślubu…

Zapraszam Was do swojego gabinetu, gdzie mamy w pełni komfortowo wyposażone studio wizażu – z idealnym oświetleniem i odpowiednimi krzesłami. Mogę także dojechać do miejsca w którym odbędzie się ślub przy większej ilości osób zainteresowanych wykonaniem makijażu. Wtedy podróżuję do Was z walizkami pełnymi kolorowych niespodzianek, krzesłami i oświetleniem.

Znam większość kosmetyków kolorowych dostępnych na rynku, jednak nieustannie wybieram te profesjonalne dedykowane specjalistom. Moim faworytem jest francuska marka Make up Atelier Paris dedykowana dla profesjonalistów, niedostępna w drogeriach – używam tylko ich cieni do powiek oraz fluidów wodoodpornych. Kosmetyki tej marki nagradzane są na targach złotymi medalami i stosują je najlepsi wizażyści na całym świecie. Stawiam na jakość przede wszystkim.

Makijaż ślubny

Pracuję najczęściej w Bielsku-Białej i okolicach, ale często makijaż wykonuje w odległych zakątkach Polski.

Moje spotkanie makijażowe z aktorami znanymi szerzej publiczności z programu Testerzy emitowanego na łamach TTV oraz Usterki z TVN.

Moje studio znajduje się pod adresem:

  • ul. Jana III Sobieskiego 185 w Bielsku-Białej, współpracuję w tym miejscu ze Studiem Urody Synergia.
Sesja kalendarzowa

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Kontakt

Sprawdź także Cennik Zabiegów i Makijażu

Make up to cała moja miłość w pigułce!

Galeria zdjęć