O mnie

Cennik

Kontakt

Wizaż

Makijaż permanentny

Makijaż ślubny Agaty

Backstage przygotowań ślubnych w naszej MakeUpowni 💄.

Makijaż ślubny Agaty w wersji finalnej – wykonanie Celina, fryzura ślubna @kasiakubas___ z @synergia_studiourody 💍 zaś o wszystkie foto dzisiejszego dnia zadbał Łukasz – jeden z moich ulubionych Fotografów na lokalnym rynku – @sztukastudio.pl 👍🏽Życzymy pięknych chwil i szampańskiej zabawy! P.s. Mam najlepszą pracę na świecie 😍

Makijaż permanentny po pierwszej wizycie?

Upiększanie kompleksowe u nas jest możliwe zawsze – w jednym gabinecie wykonujemy laminację rzęs, w drugim makijaż permanentny a wszystko to możliwe jest podczas jednej wizyty w FaceLove.

Efekt widoczny na zdjęciu jest nieco przerysowany bowiem zdjęcie zrobione zaraz po wykonaniu zabiegu – rzęsy można wytuszować już jutro, zaś brwi zyskają na naturalności za miej więcej tydzień.

PMU – technika włosa z delikatnym wybiórczym pudrowaniem. Zapraszamy!

FaceLove na okładce magazynu Ladys

Nowe wydanie Lady’s Club już niebawem zastąpi to obecne ze mną na okładce. Patrząc na mnie dziś, niewiele osób rozpozna dziewczynę w kapeluszu z okładki 😊.

Przyznam szczerze, że za każdym razem czułam się lekko zawstydzona gdy wysyłałyście mi zdjęcie z tą gazetką w dłoni 🙊 chociaż to były bardzo ciepłe słowa o tym, że czytałyście wywiad, że jesteście ze mnie dumne, że moje słowa stały się dla Was inspiracją, a nawet parę osób pisało o wzruszeniu, co już zupełnie mnie zaskoczyło. Kiedy pisałam ten wywiad dopiero małymi krokami odkrywałam co tak naprawdę daje mi największą siłę (poza pracą w FaceLove) i jak wiele wysiłku musiałam włożyć by najpierw dokonać niemożliwego, a później utrzymać równowagę pomiędzy pracą i życiem poza firmą.

Ten wywiad był początkiem do zupełnie nowego rozdziału w moim życiu prywatnym, co z całą pewnością przełoży się także na rozwój FaceLove. Kilka zmian już wprowadziłam, inne pomysły dopiero się pojawiają, ale będę o tym pisać na bieżąco. Jedno mogę już powiedzieć z całą pewnością – idziemy w kierunku naturalności i bardziej holistycznej koncepcji patrzenia na urodę. Jesień będzie aktywnym czasem w FaceLove bez względu na to jak bardzo pandemia pokrzyżuje nasze plany 🙊.

Tymczasem dziękuje z Wasze ciepłe przyjęcie okładkowego numeru Ladys 💪🏻. Więcej zdjęć w wykonaniu genialnej mej Kasi @photoflow_zdrowak pokaże Wam niebawem (szykujemy się do nowej odsłony naszej marki także ze zdjęciami Jej autorstwa♥️).

Wracam do Was na 1000% w październiku. Od tego miesiąca ruszamy także z nauczaniem makijażu permanentnego na kierunku kosmetologia Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza.