Wreszcie dotarły! Mój niezbędny przybornik do pracy od Make Up Atelier Paris ❤️.

Make-Up Atelier Paris jest francuską marką stworzoną przez wybitną wizażystkę, Helene Quille, dla profesjonalistów. Kosmetyki te są wykorzystywane i wysoko cenione przez zawodowych wizażystów na całym świecie, zwłaszcza w prestiżowych szkołach wizażu i charakteryzacji. Produkty MAP nagradzane są na targach kosmetycznych złotymi medalami. Niezwykła lekkość, trwałość / wodoodporność, wyjątkowa pigmentacja – to cechy poszukiwane i szczególnie doceniane przez prowadzących i uczestników Master Class (Klas Mistrzowskich) Make Up Artist, przygotowujących przyszłych mistrzów w najtrudniejszych konkursach branży make up.
Od 10 lat marka Make up Atelier Paris jest moim faworytem – używam tylko ich cieni do powiek oraz fluidów wodoodpornych. Zdecydowanie stawiam na jakość.

Makeup Atelier Paris - profesjonalne kosmetyki do makijażu
Makeup Atelier Paris – profesjonalne kosmetyki do makijażu, wizaż Bielsko-Biała

Makijaż ślubny – Bielsko-Biała

Jedną z najważniejszych funkcji jaką powinien spełniać makijaż ślubny, jest jego wysoka trwałość. Podczas zabawy weselnej Panna Młoda nie zazna ani chwili bezruchu. Życzenia, gratulacje, pocałunki, tańce, zabawy, rozmowy z rodziną i gośćmi, a i nierzadko sesje zdjęciowe wykonywane tego samego dnia. Nie ma lepszego testu weryfikacji jakości makijażu niż własny ślub :). Profesjonalnie wykonany makijaż ślubny będzie cechował się o wiele większą trwałością, dzięki czemu będzie się znacznie dłużej utrzymywał na twarzy, ale również na dekolcie i ramionach. Jak dla mnie Make Up Atelier Paris jest marką numer 1 jeśli chodzi o niezawodny, trwały, wodoodporny podkład do makijażu ślubnego, a także nie mają sobie równych w jakości i intensywności pigmentów cieni do powiek. Natomiast wybór różnorodnych baz pod makijaż przyprawia o przysłowiowy zawrót głowy.

Wodoodporny podkład Make Up Atelier Paris, którego używam m.in. podczas makijaży ślubnych, został kosmetykiem roku 2017 magazynu MAKE-UP Trendy. Charakteryzuje się wysokim stopniem krycia, matowym wykończeniem oraz przedłużoną trwałością, dzięki czemu jest jednym z najpopularniejszych kosmetyków stosowanych w makijażach ślubnych, wieczorowych oraz fotograficznych.

Makijaże ślubne przeważnie wykonuję w godzinach dopołudniowych między 9:00 a 12:00. Z feedbacku klientek otrzymuję informację, że utrzymuje się on bez najmniejszych poprawek do godzin porannych następnego dnia :). I o to chodzi!

Na przestrzeni ostatnich kilku lat zaobserwowałam, że sobotnie terminy ślubu to nie jedyna słuszna opcja. W 2017 roku wykonywałam makijaże ślubne w każdy dzień tygodnia – od poniedziałku do niedzieli. Tendencja jest jednak taka, że na wesela organizowane od poniedziałku do piątku w większości przypadków decydują się pary z zagranicy.