W swojej pracy przykładam uwagę do najmniejszych szczegółów, dlatego certyfikaty uzyskania kompetencji do wykonywania makijaży permanentnych uzyskiwane na moich szkoleniach, cechowała będzie niezwykła jakość.

Każdy jeden certyfikat będzie posiadał swój unikalny numer seryjny, który naniesiony będzie na specjalnym hologramie. Jednak najważniejszą informacją jest to, że każdy z nich jest rejestrowany, a ich obieg ściśle kontrolowany przez zewnętrzny podmiot. Jest w nich ukrytych kilka zabezpieczeń, przez co są niemożliwe do podrobienia.
W większości instytutów szkoleniowych w Polsce nie stosuje się tego typu zabezpieczeń, a jeżeli już, to wykorzystywana na nich folia może być kupiona od wielu dostawców, w tym np. z Chin. Oznacza to, że plomba w zasadzie nie ma wartości zabezpieczającej bo każdy może wyprodukować wzór z jakimkolwiek napisem po zakupieniu czystej folii.

Naszego zabezpieczenia nie da się podrobić 🙂

Każdy numer seryjny zarejestrowany jest w naszym systemie, a po pozytywnym wyniku egzaminu szkoleniowego, zostanie on trwale przypisany do uczestnika. Dlatego w łatwy sposób będzie można zweryfikować autentyczność każdego dokumentu.