„Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest w życiu luksus” ten cytat jednego z moich ulubionych mentorów Jacka Walkiewicza, przychodzi mi do głowy gdy patrzę dziś na miejsce, w którym mam możliwość tworzyć swoje autorskie studio makijażu permanentnego, wizażu i stylizacji rzęs.

Prawie rok temu zostałam zaproszona do współpracy w ramach gościnnego wykonywania makijażu trwałego w Studio Urody Synergia, teraz zaś rozpoczynamy współpracę pełnowymiarową, a ja zapuszczam „korzenie” na dobre . Czuję się zaszczycona możliwością pracy w tak luksusowym obiekcie. Miejsce to jest z całą pewnością jedną z najnowocześniejszych tego typu lokalizacji w Polsce, stworzone z dbałością o najdrobniejszy szczegół, dopieszczone w każdym calu, intuicyjne, wyposażone w najnowocześniejsze technologie informatyczne, elektroniczne, bezpieczeństwa, ale przede wszystkim absolutnie komfortowe dla Was moje drogie Panie. Zapraszam Was od marca do Synergii przy ul. Jana III Sobieskiego 185 w Bielsku-Białej. To wszystko razem tworzymy dla Was! .

Rozwiązania techniczne

Wśród nowinek technicznych z jakich korzystamy są m.in.:
– instalacja inteligentnego budynku Loxone (każdy punkt elektryczny sterowany jest z serwerowni i możemy zaprogramować według uznania każdy wyłącznik).
– instalacja Bosch Security (dostępy z wykorzystaniem kart zbliżeniowych, monitoring)
– własne centrale VoIP
– zdalnie sterowane nagłośnienie
– nie ma tu zamontowanego ani jednego kaloryfera  – temperatura pomieszczeń regulowana jest nawiewami sufitowymi – pełna automatyka z możliwością podglądu na smartfonach.
– wyposażenie i umeblowanie wykonane jest z najwyższej jakości materiałów
– kabiny do przebieralni są elektrycznie zasłaniane dzięki foliom matowym LCD (elektrycznym)
– jednym kliknięciem na komputerze lub smartfonie możemy włączyć predefiniowane oświetlenie
– system security Boscha umożliwia błyskawiczny podgląd tego co się działo w poszczególnych pomieszczeniach o dowolnym czasie. Możemy go zaprogramować np. tak, żeby wykrywał ruchy w wybranych fragmentach kadru. Wykorzystujemy go również w zabezpieczeniu dostępów do pomieszczeń
– posiadamy w budynku specjalny punkt demineralizacji wody, która doprowadzana jest do pomieszczenia przeznaczonego do sterylizacji oraz do gabinetów dentystycznych (!)