Targi Beauty Forum 2017
Jak oceniasz stronę?

Ten weekend zarezerwowałam dla największych w Polsce targów kosmetycznych Beauty Forum w Warszawie. Tego typu impreza to nie lada gratka dla wszystkich kosmetykomaniaczek. Tegoroczne Targi były wyjątkowe – jubileuszowe – to już 20 sty raz w Warszawie. Na stoiskach patronackich spotkać można było m.in. Michała Szpaka, Joannę Krupę, Edytę Górniak, a wśród gości widziałam także Karolinę Malinowską.

  

Kolorowo i stylowo

Moim zdaniem tegoroczne Targi zdominowały stoiska z kosmetykami kolorowymi, rzęsami i paznokciami. Byłam zaskoczona mnogością nowych marek, a także, co widziałam po raz pierwszy, sklepów internetowych. Największą niespodzianką okazała się dla mnie obecność firmy Folaronii będącej dystrybutorem cenionej przez wizażystów marki Make Up Atelier Paris. To był ich debiut na Targach, według moich obserwacji niezwykle udany. Największą popularnością wśród kosmetyków kolorowych cieszyły się stoiska NYX Cosmetics, Inglot, MAP oraz niezmiennie od lat pędzle Maestro i Kryolan. Ciężko było doczekać się obsługi także przy akcesoriach do stylizacji rzęs Secret Lashes (goszczących tym razem osobiście Joannę Krupę), Noble Lashes, Wonder Lashes, a także udany debiut MLashes.  Nie mogłam odmówić sobie zakupu nowych pincet do stylizacji rzęs i paletek rzęs w unikatowych rozmiarach 0.10 mm.

Makijaż permanentny

Na stylistki makijażu trwałego czekały pełne stoiska znanych marek – niezmiennie od lat Long Time Liner Magdaleny Bogulak, Swiss Color, Szwedo Group, a także świetnie rokujące marki Biotek, Brodway Beauty stosunkowo nowe na naszym rynku. Moim faworytem okazują się pigmenty Li Pigments dostępne w dystrybucji Brodway Beauty, które wczoraj zniknęły w rekordowym tempie. Sama zdążyłam kupić tylko 2 nowe kolory.

Stałym punktem Targów Beauty Forum są mistrzostwa i pokazy makijażu, zabiegów pielęgnacyjnych, wykłady tematyczne oraz spotkania z mistrzami pędzli, nagrody, wyróżniania 🙂 Przyciągają one wiele adeptów sztuki makijażu, jak i obserwatorów. Sama czułam się jak w raju 🙂

Co znalazłam dla siebie?

Moje ukochane podkłady MAP w nowych kolorach, paletę róży MAP, spray utrwalający makijaż Kryolan, ukochane gąbeczki do aplikacji podkładu Beauty Blender w nowym kolorze nude, kredki do brwi i świetny żel z kolorem do usztywnienia brwi Karaja, pędzle Maestro, cudowny puder brązujący Swederm BRONZING STONE, a także nowy rozświetlacz tej marki, kilkadziesiąt ostrzy do microbladingu, pigmenty Li Pigments, profesjonalne kredki do rysunku wstępnego, paletki rzęs Noble Lashes i MLashes i nowe pincety do metody objętościowej.

Paczka pełna radości 🙂