Wracam do domu z głową ciężką od nauki, ale szczęśliwa i dumna bo od teraz szczycę się licencjonowanym certyfikatem trenera makijażu permanentnego! Szkolenie było tak intensywne, że chwilami brakowało mi czasu by wypić kolejną kawę, a nawet wodę , nie mówiąc już o kontakcie tel. z klientami, znajomymi czy przyjaciółmi. Nie odpoczęłam od pracy, wracałam codziennie późną nocą padając ze zmęczenia, mrużąc oczy za kierownicą, ale czułam się pełna wrażeń, nowych spostrzeżeń, informacji tak nowych, że wręcz wywracających do góry nogami cały mój dotychczasowy światopogląd zawodowy .

Poznałam niezwykłych trenerów, przy których odczuwałam ogromną pokorę, szacunek i radość obcowania z tak profesjonalnymi osobami. Wspaniale, że mam blisko niezwykle kompetentnych naukowców, artystów, wykładowców GWSH, cudownych ludzi. Wszyscy moi trenerzy (poza jedną, równie niezwykłą osobą) są na zdjęciu .

Jednak nic nie cieszy bardziej niż takie wypowiedzi własnych wykładowców i trenerów (Pani Małgorzata Ruprich jest absolwentką Oxford Brookes University, Prodziekanem kierunku Kosmetologia GWSH, Jurororem Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnym. W makijażu permanentnym zajmuje się głównie jego medycznymi aspektami):

Celina Piwko-Jelonek - opinie

Oraz studentek i modelek:

Facelove - opinie

Facelove Celina Piwko-Jelonek - opinie