Dzisiaj w moim gabinecie wykonywałam już drugi, korekcyjny zabieg makijażu permanentnego brwi metodą włosa Zuzannie Sobczak. Zuzanna z wykształcenia jest fizjoterapeutą i terapeutą manualnym, cenioną nie tylko w Bielsku-Białej, ale w całej Polsce. Na co dzień możecie ją spotkać w bielskim klubie Ironia przy ulicy Legionów, gdzie jako trener prowadzi profesjonalne zajęcia personalne, w małych grupach oraz rozpisuje plany treningowe. Ale o tym jak niezwykła jest to osoba dwa akapity niżej.

Facelove Celina Piwko opinie

Przedstawione zdjęcie obrazujące efekt makijażu permanentnego brwi zostało wykonane bezpośrednio po zabiegu, bez zastosowania filtrów graficznych.

Uwielbiam ludzi z pasją, a Zuza może pochwalić się naprawdę sporymi osiągnięciami. W swoim wolnym czasie pisze artykuły dla różnych magazynów, m.in. Magazyn Capoeira, Magazyn Bieganie, Praktyczna fizjoterapia i rehabilitacja oraz Body Challenge. W 2014 roku uzyskała tytuł Mistrzyni Polski w Zawodach Kettlebell Hardstyle.

Zuzanna Sobczak - trenerka personalna
Zuzanna Sobczak – Mistrzyni Polski w zawodach Kettlebell Hardstyle 2014

Jest pierwszą kobietą w Polsce i siedemnastą na świecie, która ukończyła wyzwanie Iron Maiden w 2016 roku. Zdobyła pierwszą nagrodę z 52 prac w konkursie Fizjo-fit.pl i Habdys pt. „Postaw diagnozę i ułóż plan rehabilitacji”. Zajęła II miejsce w zawodach Crossfit Kraków w kategorii Open. Jako pierwsza kobieta w Polsce dołącza do elitarnej grupy Kettlebells Top-Team.

To tylko niektóre z jej osiągnięć, a więcej możecie przeczytać na jej stronie zuzannasobczak.com.

Trzy lata temu mówiła w swoim materiale na Youtubie: „Dla mnie droga do Iron Maiden jest jeszcze długa, ale chciałabym zachęcić wszystkie dziewczyny do pracy […]. Jak widzicie jest to osiągalne i trzymam za was kciuki. Pokażemy, że siła jest kobietą.”.
I po dwóch latach pokazała 🙂

Zuzanna Sobczak - profesjonalny trener personalny
Zuzanna Sobczak – profesjonalny trener personalny w Bielsku-Białej

Prywatnie Zuza jest niezwykle ciepłą i skromną kobietą, z którą można opowiadać na każdy temat godzinami. O swojej pracy mówi z wielką z pasją, a to jest to, co w ludziach lubię i cenię najbardziej!

Jeśli tak jak ja masz siedzącą pracę, problemy z kręgosłupem lub jeśli szukasz kogoś, kto w profesjonalny sposób poprowadzi cię w poprawie kondycji fizycznej, polecam Zuzannę w 100%.