Niewątpliwie krokiem milowym w rozwoju mojej marki FaceLove® było nawiązanie współpracy z Małgosią Cienciała. To ona w natłoku moich zajęć na wyższej uczelni i  pracy w gabinecie była odpowiedzialna za opracowanie skryptów szkoleniowych makijażu permanentnego. Bez niej nie przeprowadziłabym ani jednego szkolenia.
Przedstawiam Wam Małgosię Cienciała – przeczytajcie kilka słów od Niej:

Jestem w FaceLove® ponieważ uważam, że ta marka jest świetna jak jej założycielka Celina, która jest moją przyjaciółką od lat. Dzięki jej nauce, dzisiaj mój kalendarz pęka w szwach, ponieważ to właśnie Celina nauczyła mnie tak dużo😉. Przeszłam przez liczne szkolenia zewnętrzne z zakresu pigmentacji permanentnej i dzisiaj wspólnie z Celiną prowadzimy je dla naszych kursantek.

Jestem z wykształcenia dziennikarzem z zamiłowania i pasji makijażystką. Po latach pracy jako dziennikarz, marketingowiec i manager sprzedaży, postanowiłam zmienić swoje życie oddając się miłości, która zawsze była w moim sercu.


Małgosia Cienciała

Drogie Panie jestem w gabinecie FaceLove® codziennie, gdzie razem z Wami tworzę Wasze nowe brwi, nadaję kolor i kształt ustom, czy wykonuję kreski na powiekach.

Przyjeżdżacie do mnie z całego kraju i nie tylko, za co dziękuję. Z ogromną radością goszczę swoje klientki z całej Polski, nawet z tak odległych miast jak Wrocław, Polkowice, Warszawa, Poznań, Gdańsk i wiele innych, ale i z Niemiec, Holandii, Anglii, Szkocji, jest to dla mnie wyróżnienie i zaszczyt. Cieszę się, że zdobyłam już tak liczne grono swoich klientów, którzy prócz zaufania dzielą się ze mną swoimi historiami, pięknymi i wzruszającymi momentami ze swojego życia, włączając mnie do grona osób zaufanych. Dziękuję!

Z uśmiechem na ustach i ze słowami, które ponownie brzmieć będą: dziękuję moim klientkom, za zaproszenia mojej osoby do współpracy przy cudownych makijażach ślubnych, za te spotkania z Wami Drogie Panie szczególnie dziękuję!

Dlaczego? Bo mogę Wam towarzyszyć w najważniejszych chwilach Waszego życia, widzę Wasze łzy, Wasze szczęścia, dzielicie się tą energia ze mną, dajecie mi Drogie Panie coś niezwykłego, pokazujecie mi, że warto wstać o 4 rano i wyruszyć w różnie miejsca naszego kraju, żeby stworzyć makijaż idealny dla Każdej z Was, niepowtarzalny i wyjątkowy

Wszystkim moim klientkom, które już mnie odwiedziły i tym, które mnie odwiedzą przesyłam dużo uśmiechu i radości, dziękuję i do zobaczenia!

Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, czy Słowacja – zobaczcie z jakich regionów Świata przyjechały klientki do Małgosi aby wykonać makijaż permanentny:

Małgosia - mapa klientek na Południu Polski
Klientki Małgosi z Południa Polski
Klientki Małgosi z Europy
Klientki Małgosi z Europy