Od kwietnia 2019 zespół liczy już trzy dziewczyny, z których każda jest zupełnie inna, a jednocześnie świetnie się uzupełniają zarówno pod względem umiejętności jak i charakteru. Łączy nas miłość do wizażu, upór w dążeniu do celu, zaangażowanie w pracę i wspólne pasje. Poznajcie każdą z nas z osobna.

Zespół FaceLove
Kolejno od lewej: Paulina, Małgosia, Celina

Usługi z zakresu wizażu

CELINA
Z wizażem jestem związana od kilkunastu lat. Przez 5 lat pracowałam jako wizażystka w sieci perfumerii Douglas. Po obronie pracy magisterskiej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie ukończyłam roczną Francuską Szkołę Wizażu i Charakteryzacji w Krakowie. Od roku 2018 jestem jedną z 17 wizażystek w Polsce, będącymi partnerami francuskiej marki dla profesjonalnych makijażystów Make-Up Atelier Paris. Jestem wykładowcą i kierownikiem specjalizacji „Wizaż i Stylizacja” na kierunku Kosmetologia w BWS.
MAŁGOSIA
Ukończyła studia dziennikarskie w Krakowie. Przez kilka lat pracowała w Holandii, prowadzi własną działalność związaną z dystrybucją kosmetyków, a od 2018 jest drugim członkiem zespołu FaceLove. Przez ostatni rok zdobyła zaufanie wśród klientów wykonując dziesiątki makijaży ślubnych i okazjonalnych.
PAULINA
Paulina to najmłodszy członek zespołu FaceLove. Specjalizuje się w wizażu i stylizacji. Studentka Celiny w BWS. Zajęła pierwsze miejsce w konkursie „W krainie baśni dobra i zła” organizowanego przez BWS wykonując charakteryzację Królowej Śniegu. Sumienna i dokładna.

Usługi z zakresu makijażu permanentnego

CELINA
Na swoje pierwsze podstawowe szkolenie mikropigmentacji wyjechałam na drugi koniec Polski – do Instytutu Makijażu Permanentnego Aleksandry Góreckiej w Koszalinie. W 2018 zdobyłam kwalifikacje trenera makijażu permanentnego w Katowicach pod okiem Małgorzaty Ruprich – absolwentki Oxford Brookes University, Prodziekan kier. Kosmetologia GWSH, Jurora Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnego.
Przez kilka lat działalności przeprowadziłam prawie tysiąc zabiegów makijażu permanentnego. Prowadzę szkolenia. Specjalizuje się w makijażu permanentnym brwi wykonywanym metodą włosa.
MAŁGOSIA
Ukończyła kurs makijażu permanentnego w Katowicach pod okiem Małgorzaty Ruprich – absolwentki Oxford Brookes University, Prodziekan kier. Kosmetologia GWSH, Juror Mistrzostw Polski w Makijażu Permanentnego. Kolejne kursy odbywała w FaceLove pod okiem Celiny. Razem z Celiną prowadzi kursy makijażu permanentnego. Od roku 2019 wykonuje również makijaż permanentny brwi metodą włosa.