Dokładnie dwa lata temu byliśmy wraz z zespołem Sayes i ekipą Black Sun Studio w Krakowie pracując nad nowym teledyskiem zespołu o czym wspominałam tu na blogu.

W naszej ekipie był m.in. Kuba Szymik który występował w charakterze aktora. W międzyczasie w wolnej chwili usiedliśmy we dwójkę na kawie i to co pamiętam najbardziej z naszej rozmowy, to jego fascynacja z jaką opowiadał o zawodzie barbera, o strzyżeniach i stylizacji męskich bród. Ja z zaangażowaniem zasypywałam go opowieściami o swojej miłości do pędzli i świecie kosmetyków kolorowych. Dobrze było słuchać jak druga osoba mówi o swojej fascynacji z podobnym do mojego zawodowego podejścia. Już wtedy byłam pewna, że tak wielka pasja doprowadzi go do realizacji swoich marzeń.

Kuba Szymik - barber

Minęły dwa lata, a Kuba już prawie od roku pracuje w ekipie Pana Brzytwy w Bielsku-Białej – najbardziej popularnego tego typu miejsca w okolicy, a ja otworzyłam własną działalność, której rozwój przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Miło jest patrzeć na ludzi, którzy zdobywają sukcesy wyłącznie dzięki swojemu talentowi i odwadze by spełniać marzenia.

A poniżej teledysk, który powstał podczas zdjęć wykonywanych w tamtym okresie.