Drogie Klientki,

w związku z obecną sytuacją w kraju i na świecie podjęłam decyzję o czasowym zamknięciu FaceLove®. Nie przyjmujemy klientów od piątku 13.03.2020 do odwołania (mam ogromną nadzieję, że to będzie kilka dni, nie długich tygodni).

Jestem świadoma, że dla wielu z Was ta decyzja wiąże się ze stratą kilkuset euro (rezerwacja samolotu i hotelu w PL), ale uważam, że zdrowie zarówno nasze, jak i Wasze oraz Waszych najbliższych, powinno pozostać zawsze priorytetem.

Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć jak będzie wyglądać nasza codzienność za miesiąc czy dwa, dlatego też obecnie przepisujemy terminy zabiegów na czerwiec i lipiec 2020.

Myślę, że dla każdego przedsiębiorcy, a zwłaszcza dla właścicieli małych firm, jest to szczególnie trudna decyzja niosąca za sobą szerokie konsekwencje, nie tylko finansowe. Pracując w branży usługowej nasze firmy istnieją na rynku tylko dzięki obecności klientów i to głównie ze względu na Wasze bezpieczeństwo, pozostajemy teraz we własnych domach. Dbając o własne zdrowie dbamy o zdrowie naszych klientek.

Nie mogę ryzykować bezpieczeństwa zarówno pań odwiedzających nasze gabinety, bezpieczeństwa moich dwóch pracownic, a w końcu także mojego – co za tym idzie – zdrowia moich najbliższych (mieszkam w jednym domu z moją Mamą, która w tym roku obchodzić będzie 80-te urodziny). Widząc co dzieje się teraz w moich ukochanych Włoszech, sama zrezygnowałam z wcześniej opłaconego i wyczekiwanego już długo urlopu na Sycylii. Teraz jednak musimy kierować się zdrowym rozsądkiem i dbać o osoby szczególnie narażone na zachorowania, w tym osoby o obniżonej odporności i seniorów. Postanowiłam więc pozostać w domu przez bliżej nieokreślony czas.

Pozostajemy całą rodziną w domu, który właśnie przeobrażamy w drugie miejsce pracy, tym razem pracy zdalnej. Przez najbliższy czas oboje z Krzyśkiem (Notatnik programisty) odwołaliśmy wszystkie wizyty oraz spotkania towarzyskie i będziemy pracować tylko wirtualnie. Będę w tym czasie dostępna pod telefonem, mailem czy tutaj – na Facebooku. Popracujemy nad nową odsłoną strony www, napiszę dla Was wreszcie więcej branżowych artykułów, dokończę wywiad dla gazety (mojej ulubionej lokalnej) LADY’S CLUB, uzupełnię galerię prac z zakresu PMU i wizażu oraz dopracujemy scenariusz odcinka z zakresu makijażu permanentnego na kanale Okiem Chemika, który w najbliższych miesiącach zostanie opublikowany.
Życzę nam wszystkimi dużo zdrowia i optymizmu w czasie, który teraz przypomina bardziej film science fiction niż znaną mi codzienność.

Pozdrawiam ciepło,
Celina