Drogie Klientki

Przez najbliższy czas nie będziemy prowadzić usług z zakresu stylizacji rzęs, brwi oraz makijażu permantnego. Te Panie, które zdążyły w zeszłym tygodniu uzupełnić rzęsy i wykonać stylizację brwi na około miesiąc są w komfortowej sytuacji, natomiast dla reszty z Was podany kilka wskazówek, jak przetrwać ten okres bez nas! 😷

#odżywrzęsy

❌Absolutnie nie próbujemy samodzielnie ściągać rzęs. Nie pocieramy wacikiem, nie rolujemy rzęs w palcach, nie podważamy rzęs palcami. Rzęski z czasem zaczną same wypadać, a na ich miejsce będą wyrastać nowe, które uzupełnimy następnym razem. Wiemy, że będzie wrażenie „łysego oka” jednak, dajmy im czas wypaść. Możecie podmalować je tuszem do rzęs, ale pamiętajcie, gdy wieczorem będziecie pocierać je wacikiem, możecie samoistnie je wyrwać lub poplątać. Jeżeli również jesteście w domach – nie jest to wskazane. Nie próbujcie same ściągać rzęs REMOVEREM, może wykonać to jedynie stylistka rzęs – należy uważać aby produkt nie dostał się do oka! Oliwka, płyn dwufazowy może delikatnie pomóc odpaść sztucznej rzęsie – jednak nie jest to wskazane gdyż zachodzą róże reakcje chemiczne, w skutek czego rzęsa jest bardziej obciążona i może wypaść.

#zapuśćbrwi

✅Zapewne już odczuwacie brak henny i regulacji – spokojnie potraktujcie ten czas jak kwarantannę od wyrywania i farbowania, regenerujcie włosa, ❌nie wyrywajcie aby nie zaburzyć kształtu brwi, jaki udało się nam stworzyć przez ostatnie miesiące. Jeżeli jest konieczność pozbądź się włosków z obszaru między brwiami oraz mocno odznaczających się na łuku brwiowym.

#zostanwdomu

✅Dajmy sobie czas na zadbanie o naturalne rzęsy i brwi , z pewnością w domowej apteczce znajdziecie olejek rycynowy, kokosowy, arganowy, makadamia lub kapsułki A+E. Pamiętajcie, że na tydzień przed wizytą należy zaprzestać ich stosowania aby włoski rzęs nie był zbyt otłuszczone.🌱

#regeneracja

✅Wieczorem szczoteczką do brwi/rzęs wykonaj peeling kolistymi ruchami, tak aby skóra delikatnie się zaczerwieniła, wetrzyj olejek i ułóż brwi w odpowiednim kierunku. Powtarzaj codziennie.

Mamy nadzieję, że już nie długo się spotkamy.

📩W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Życzymy dużo zdrówka i spokoju.

Zespół FaceLove♥️